Тема: Купала
Показати повідомлення окремо
Старий 06-07-2008, 20:35   #32
Etna
Аркона, м. Вінниця
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 169
Etna стоит на развилке
За замовчуванням

Що ж, після двох місяців підготовки нарешті відбулось наше Купала.
Враженнями прошу ділитись тут.

Насамперед, дякую Олі Кузнечику і Готу за співпрацю і допомогу в організації, Руму і Олі Кузнечику за місце, Олі Пчелці за пісні, гарну пам"ять і ігри, Тін і Владомиру - за купальську ляльку і приклад "дієвості обрядів", Руму - за гой, Ігорю - за колесо, барабанщикам - за барабани, першій групі - за героїзм, хлопцям - за дрова, дівчатам - за пісні і їжу.

Особисто я серед позитивних моментів можу назвати:
- допуск по костюму, завдяки чому ми нарешті пошились
- роботу першої групи, яка виконала основну частину підготовки місця до свята
- прикрашання гільця квітами і сушками - виглядало гарно і було історично
- купання тих дівчат, які не змогли відкупитись
- багато купальських пісень і багато людей, які знали слова.

А щодо недоліків можу зауважити наступне:
- спізнення учасників (коли ми ще на Урожаї збирались)
- занадто легковажне ставлення до прохання принести з собою воду, внаслідок чого виникло багато труднощів.
- не знаю чи варто щось говорити про обрану спочатку галявину... Хто ж знав, що там колгоспний сінокос...
- не вдалось правильно розрахувати час (не знаю, чому, адже цього разу був врахований досвід попередніх двох років, коли ми надто довго збирались, а потім не встигали і поспішали з обрядами).
- потрібно вчити якісь "правильні".. народні?... пісні для посиденьок бля вогнища, щоб все святкування було витримане в одному дусі
- наступного разу "вживання керосину" має обмежитись лише тими людьми, які мають у цьому досвід...
- через велику кількість водоростей віночки не попливли.. Слід звернути увагу на місце запускання вінків.
- наступного разу перед сном треба ховати їжу і клубні речі

Якщо хтось має якісь зауваження або може щось доповнити, прошу.
Etna поза форумом   Відповісти із цитуванням