Показати повідомлення окремо
Старий 07-01-2014, 12:29   #6
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням

На завершення хочу висловити подяки. Спасибі учасникам, які знайшли час та можливість приїхати (прийти) до нас. Особливо я вдячна клубам та їх капітанам, які виступили на турнірі великими командами: Лялюшко Олексію (клуб «Айна Бера»), Зарубіну В’ячеславу («Київський фехтувальний клуб»), Аяну (клуб «Переплуття»). Спасибі представникам клубу «Росічі» Аліні Радченко та Антону Вакуленко (Бобру), які приїхали з Києва, щоб абсолютно безоплатно допомогти з організацією турніру. Дякую тим, хто допомагав з суддівством: Сергію Лєщинському (Готу), Бобру, В’ячеславу Зарубіну, Аяну, Олексію Волкову. Спасибі всім вінничанам, які допомагали привітно зустрічати гостей. Спасибі хронометристу Людмилі та DJ Сільвії. Також, вдячна всім, хто був поруч, коли треба було щось віднести/привезти/підпиляти/замотати скотчем і т.д.
Щодо планів на майбутнє… Можливо, є зміст на наступний рік ввести хоч мінімальні грошові внески, які підуть на оплату праці досвідчених суддів. «Новорічний турнір» – виключно спортивний захід, і об’єктивне та організоване суддівство є головною засадою його успішності. Буду вдячна за конструктивні підказки щодо покращення наших турнірів.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням