Показати повідомлення окремо
Старий 13-02-2009, 23:23   #13
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Гот
это само собой, но суть в том, что дерево тяжелее и жоще, ощутимей удар лучше тренируется физика...

на счет дерева согласен, но думаю не заменить, а просто добавить. Пластик дает реакцию, и привычку скорости...

Щодо швидкості, то тут є свої плюси і мінуси, так я наприклад з пластіком напрацювала дуже гарну комбінацію ударів, а коли спробувала повторити все це на сталі, то виявилось, що її не лише важко відбивати, але і наносити (просто невстигаєш), тому на пластіку є також небезпека відпрацьовувати хибні технічні прийоми та комбінації ударів.
Якщо говорити про фізичну підготовку, то я думаю, що на неї на тренуваннях взагалі треба звертати мінімум уваги, тому що у нас є лише 2 тренування на тиждень, а як відомо, для того, щоб просто хоча б підтримувати фізичну форму, необхідно, щоб перерва між заняттями складала меньше 3 днів. Оптимальна кількість тренувань має складати 4-5 на тиждень. А тому виходячи з тих умов які маємо ми, над власною фіз. підготовкою кожен має думати сам і постійно, а час тренування варто витрачати на ті вправи, які не можна виконувати самостійно.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням