Показати повідомлення окремо
Старий 18-05-2009, 16:33   #10
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням

Маю велике бажання внести певну ясність щодо непорозумінь, які виникли після Дня музею. По-перше, щодо використання шолому клубу Кречет, то тут всю відповідальність я беру на себе, це я його взяла, через непередбачувані обставини. За що я попросила вибачення і подякувала в той же день усно, і зараз роблю це письмово. Щодо того, хто повинен був, а хто не повинен був виступати на Дні музею, то тут ситуація приблизно наступна: всі ми знаємо, що повинні були бути змагання з групових боїв, вони мали відбутися після завершення основної програми, там мали брати участь клуби Вінницької області та можливо Переплуття, і це було погоджено з музейним керівництвом. Але внаслідок певних причин, змагань не було і ми домовились, що бійці клубу Кречет приєднаються до нашого виступу (так як це зробила Еспада (особлива вам подяка за це), тільки в другій частині нашого виступу). Але так як, наскільки я розумію, хлопці з Кречету просто не встигли одягнутися то по завершенню нашого виступу я підійшла до керівництва музею, і запитала, чи не може зараз виступити ще один вінницький клуб - Кречет, на що мені відповіли, що основна музейна програма завершилася і далі ми можемо робити що захочемо. Тому я думаю, що особливих проблем з цього приводу бути не повинно, а якщо вони і будуть, то у мене. Вважаю, що надмірна увага до цих питань буде лише провокацією конфлікту.
Тому я дякую всім, хто нам допомагав та підтримував, вважаю, що загалом дійство вдалося. Основні організаційні промахи пропоную детальо обговорити в четвер.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням