Показати повідомлення окремо
Старий 20-10-2008, 12:43   #7
Пчёлка
гість
 
Аватар для Пчёлка
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 101
Пчёлка стоит на развилке
За замовчуванням

- “А нащо ТЕПЛІ костюми?”

Приміщення велике і старе, а оскільки ми там вперше, то не впевнені що там буде досить тепло. Тай у місті опалення досі не включили

- “Я не проти бути "дочь Осина", в мене салатове плаття, довге , можу мастерам фотку отослати. Але воно не історичне, а класичне.”

Головною вимогою є – відповідність костюма обраному персонажу. Тож якщо ви можете декорувати плаття так, що в ньому можна буде впізнати осику (чи будь-яке інше дерево чи лісового духа (Осика – лише приклад імені, всі дочки Лісового Царя – лісові діви (мавки, дріади і т.інш). Взагалі то свято планується в форматі народного, з відповідними костюмами, хоча для лісової царівни може бути доречним і більш вишукане плаття.
Також вважаю за доречне ще раз нагадати про утеплення.

- “А зі скількох до скількох буде дійство?”

Зі скількох, точно покищо не скажу, але плануємо покинути приміщення до 21-ї години, тож, відповідно десь до 20-тої години святкуватимем

- “І як там ту анкету написати, про персонажа, я шось не поняла ...”


Заявка.
1. ФИО, дата рождения (намечается «Скорпионник» =))
“Скорпіонник” - загальне привітання всіх присутніх, народжених під цим знаком. Для цього і потрібна дата народження.
2. Ник
3. Город, клуб
4. Контактная информация: телефон, e-mail, ICQ.
5. Информация о персонаже:

- вид нечисти, имя, происхождение, возраст, краткая (не более 1 страницы!!!) биография, особенности характера;
Оскільки в одного виду нежиті є різні тлумачення (залежно від регіону, країни, перекладача, навіть чийогось власного бачення), нас цікавить що саме ви берете за основу свого персонажу (короткий опис, казки чи легенди де зустрічається). Бо можна взяти ту ж Мавку з “Лісової пісні”, а можна з народного фольклору (звабниця і лоскотуха)

- особые приметы: внешность, костюм, особые способности (владение магией и отношение к этому);
Опис зовнішності та костюму потрібен для полегшення упізнавання персонажу на самому святі. Перелік магічних здібностей і ставлення – для того, аби не виникало непорозуміньчерез ту ж таки різницю в описах нежиті (наприклад потерчата зазвичай використовують свої здібностіна шкоду перехожим, а у В. Короля-Старого навпаки допомогають людям)

- круг знакомств.
Виходить з вашої легенди (біографії, образу та місця проживання). Нам це необхідно для того, аби знати про кого з персонажів вам буде потрібна більш докладна інформація (для Лісової Царівни це сам Цар, сестри, і, можливо, ще хтось з рідного лісу)
__________________
Господи, молю, дай мне: мудрости, чтобы понимать мужчину, любви, чтобы прощать его, и терпения к его настроениям.
Силы не прошу, Господи, а то ж прибью его...
Пчёлка поза форумом   Відповісти із цитуванням