Показати повідомлення окремо
Старий 24-09-2012, 10:28   #8
Оля Кузнечик
Аркона, м. Вінниця
 
Аватар для Оля Кузнечик
 
Реєстрація: Jul 2007
Повідомлення: 523
Оля Кузнечик стоит на развилке
За замовчуванням

Цьогоріч вже традиційно на осіннє рівнодення ми відмічали День Святовида. Нас як завжди було небагато, дуже шкода, що не зміг приєднатися Рум, а Женя (Ойра-Ойра) на кілька годин був змушений відлучитися. І вкрай приємно, що до нас завітали гості – Сергій Шмідт з Луцька та Євген Грабовський з Києва.

Все як завжди почалося з «кулачних боїв», роль яких відігравав турнір на тямбарах. Доки хлопці на мечах визначали кому дістанеться радість вести основну обрядову частину, дівчача половина готувала чечевицю та гаряче пиво. Забігаючи на перед скажу, що чечевиця вийшла досить непоганою, втім наступного разу обов’язково візьму пательню і насмажу до неї шкварочок.

В турнірі основна інтрига розгорнулася між гостями з інших міст Сергієм та Євгеном. До суддівства фінального двобою залучилися я та Лєнко, і в чесній упертій боротьбі з невеликим відривом зрештою переміг Євген Грабовський. Почесна місія допомагати йому на наступному етапі святкування дісталась мені. З роллю жерця Євген справився блискуче, йому навіть вдавалось зберігати серйозний вираз обличчя (іноді). Цікаво, що більшість побажань, які висловлювались підчас пускання братіни стосувалися успіхів на турнірах – от вже й справді зібралась компанія однодумців-любителів історичного фехтування!

По завершенню обрядової частини настав час дегустації каші, пива та ін.

Чи не найцікавішою подією вечора стала гра «Камасутра» (інша назва «Ноги»), якої нас навчив Сергій Шмідт. Нащастя фотографувати те що відбувалось було нікому. При цьому гра «Горошок», в яку ми зазвичай бавимось з дітками виявилась надто травмонебезпечною для присутніх.
Потім всі бажаючі бились на тямбарах, співали, спілкувались. Під завершення відзначили День народження Фродо і Більбо, а Лєнко чудово покрутила фаєр-шоу.

На наступний ранок свято продовжилось у форматі 6-годинного тренування. Нажаль Сергію Шмідту довелось поїхати через невдалий розклад транспорту до Луцька, покинув нас і Женя (Ойра-Ойра), однак долучився Рум та Діма Костюченко (якого ми вже давно не бачили). Протягом 6 годин Євген Грабовський намагався долучити нас до світлого і доброго, запропонувавши вправи підготовки до групових боїв. На мою думку тренування пройшло успішно, хоч я і не могла брати участь в більшості вправ, крепатура сьогодні зранку у мене прекрасна.

На завершення хочу подякувати всім, хто прийшов і особливо гостям з КФК, які склали чудову компанію.
__________________
Б"є життя через край... В голову.
Оля Кузнечик поза форумом   Відповісти із цитуванням