головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Архів (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Впечатления о турнире в Межирове (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=66)

Кощей 16-09-2007 17:24

Впечатления о турнире в Межирове
 
Пишем у кого какие впечатления о самом турнире, об отдыхе, и т.д.

Кощей 16-09-2007 17:26

Все прошло офигенно, было бы конечно лучше, если бы поехало больше людей как участников, так и цивилов... Но мне кажется что и так все прошло на Ура!!! Всем спасибо.

Оля Кузнечик 16-09-2007 20:56

Турнір був веселий, я отримала по голові від всіх, кому не ліньки бити було, за що і дякую, досі не здордво посміхаюся.
Правда, мені не дуже сподобався час проведення турніру. В перспективі на День Міста можна буде зробити якийсь показовий виступ, що дозволить "замалюватись" на Батьківщині і, можливо, трохи заробити. Крім того, погода в цей час не сприяє присутності великої кількості людей, а як наслідок не дуже різноманітна програма.

Всеслав 17-09-2007 11:38

так в ці дні краще булоб у вінниці засвітитися.
А так турнір був як для нас то досить не поганий,але якшо брати до уваги те як судили бої, та рухували хіти, то просто жахливо, на наступні рази потрібно шо ті хто судить не були учасниками турніру. І ше одна помилка шо зробили кожен з кожним, нада будо на 2 групи розділити, так і з судійством краще вийшло, першу групу судилаб 2 група,і навпаки.

Гот 18-09-2007 22:08

Цитата:

Повідомлення від Всеслав
так в ці дні краще булоб у вінниці засвітитися.
А так турнір був як для нас то досить не поганий,але якшо брати до уваги те як судили бої, та рухували хіти, то просто жахливо, на наступні рази потрібно шо ті хто судить не були учасниками турніру. І ше одна помилка шо зробили кожен з кожним, нада будо на 2 групи розділити, так і з судійством краще вийшло, першу групу судилаб 2 група,і навпаки.

гарні ідей я к завжди приходять потім...
головне запам’ятати наші помилки і не повторювати їх далі...

Гот 18-09-2007 22:19

насчет времени мне кажется, что мы в некой степени правильно сделали его не в городе, просто нам нать было немного это все отточить, вот сами заметили, сколько ляпов и не дотягов...
Быть клоунами по типу волков, не нахачу...

Гот 18-09-2007 22:24

а, в общем, мне понравилось, все было довольно таки не плохо, даже погода придавала некой романтики....

и выношу личную благодарность Лучезару, за его посильную помощь, в ремонте и починке моего снаряжения...

Оля Кузнечик 19-09-2007 17:46

Цитата:

Повідомлення від Гот
насчет времени мне кажется, что мы в некой степени правильно сделали его не в городе, просто нам нать было немного это все отточить, вот сами заметили, сколько ляпов и не дотягов...
Быть клоунами по типу волков, не нахачу...

Я вважаю, що цей турнір був вдалий, і виконав важливу функцію: ми побачили, що треба змінити при проведенні в майбутньому більш масштабного заходу, а я не помітила недоречностей, які було б важко виправити, і вважаю, що в наступному році ми зможемо організувати захід розрахований і на гостей з інших міст.

Рум 24-09-2007 18:15

Мне турнир понравился. Недостатки были, но вполне устранимые. В чём проблема с судейством? В этом отношении всяко не хуже, чем на Стальной лиге.
Жаль, что кроме Арконы больше никого не было. Странный какой-то отбор в сборную области... Насчёт того, что нужно биться в группах, а не "все со всеми", согласен. И, пожалуй, нафиг дюраль.
Ещё с погодой не сложилось.
А так, всё очень неплохо. На следующий год можно приглашать клубы из других городов. По-моему.

Kors 25-09-2007 12:00

Если нам придложат хорошие условия (В денежном плане) то обязательно пригласим другие клубы и зделаем денежный призовой фонд!!
И перенесем дату провидения турнира!
Надо будет ставить лагерь на холме а не возле реки!
А вобщем мне все понравилось!
Особая благодарность Лучизеру!!!
Девченкам которрые нас кормили!!!
Судьям и бойцам!!
Людям которые рубили дерево!!
И вобще всем кто был там!
Моим цивилам очень понравилось и на следующий рас они тоже приедут!


Годинний пояс GMT +3, час: 23:57.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав