головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Фестивалі і турніри (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Рождественский Рыцарский Турнир - 2011 (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=890)

Рум 24-01-2011 09:32

Рождественский Рыцарский Турнир - 2011
 
В субботу на Рождественском турнире в Москве Оля Кузнечик заняла 3-е место в женской номинации! Норрмально :-) Поздравляю!

http://bera.com.ua/forum/viewtopic.php?t=838

Оля Кузнечик 29-01-2011 10:15

22-23 січня у м. Москва проходив «ХІІ Рождественский Рыцарский Турнир» і разом з українською делегацією туди завітала і я.
Моя подорож почалася досить екстремально. Справа в тому, що до Москви я мала їхати з пересадкою: спочатку до Києва, там 34 хв очікування, потім разом з командою «Айна Бера» до Москви. Проте із 34 хв різниці між потягами електричка «Вінниця-Київ» спізнилася на 31. Отож вибігаючи з неї вже не дуже вірилось, що я цього разу потраплю до Москви. Але пощастило, і шалений спурт з великим-великим рюкзаком і щитом в руці не був даремним. Я встрибнула в останній вагон вже від’їжджаючого потяга (вік не забуду провідників, які поспішно опустили східці і впустили мене у вагон, незважаючи на те, що мій квиток був у киян). Коли я дісталась до свого місця, то побачила там Олексія (Лучезара) та Катю Лялюшко і Ваню Філатова, вони були приємно здивовані тим, що я таки встигла. Виявилось, що їдемо у Москву ми другим десантом, і там нас вже чекають Тайгер з дружиною, Ярош і Діма Крикунов.
До пункту призначення дісталися без проблем. Ранком були у Москві. Там рушили до фехтувального центру «Паладін», який на найближчі кілька днів став нашим домом.
Залишивши речі в «Паладіні», ми пішли тинятись містом. Основними пунктами культурної програми стали: спортивний магазин «Рей Спорт», Третяковська галерея, Храм Христа Спасителя, Красна площа і великий книжковий магазин. Нажаль, через скажений дубар в книжковий магазин не потрапили, проте всі інші пункти відвідали і отримали велику порцію свіжих вражень.
Повернувшись до фехтувального центру ми поснули без задніх ніг (і дарма, що там люди тренувались і калатали залізом). Ближче до опівночі ми і собі встали побити шину, але потім знову пішли спати.
Тепер про турнір. Він був присвячений 20-річчю клубу «Паладін». Дійство проходило у великому приміщенні кінотеатру «Имени Моссовета». Бувалі люди кажуть, що цього року учасників було набагато менше ніж у минулому (але як я розумію, мою жіночу групу тенденція не зачепила). Турнір проходив 2 дні. Перший день: «5 на 5», юніорська група, жіноча група і лучний турнір; другий день: «щит-меч» (у 2 вагових категоріях), спорт. меч, конкурс костюму і профбої.
В жіночому турнірі було 12 чи 17 учасниць. У першій кваліфікації до моєї групи потрапила чемпіонка останнього турніру «Курська дуга» - Кохвакко Галина, втім, мені пощастило, і цей етап відбіркових я пройшла без поразок. Далі пішло важче. Першим моїм опонентом в другому етапі стала Олена Міронова. Я чесно чинила опір, але програла з рахунком 19*14. У другому бою проти мене вийшла представниця московського клубу «Арме» Денисова Катерина. Я чудово розуміла, що мені просто необхідно вигравати… але не сталося. Катерина дуже добре тримала оборону, і спритно мене перехитрила: лише під кінець бою я пригадала, що кисть атакуючої руки є зоною ураження, і саме туди пропустила більшість несильних, але швидких ударів. З групи я не виходила, і на це вже ніяк не вплинула перемога в останньому бою цього етапу.
Таким чином, після відбіркових боїв мені нічого не залишалося робити, як переодягнутися і змиритися з роллю спостерігача та фото оператора. Варто відмітити, що спостерігати таки було за чим, адже далі ішла номінація «меч», і я закусивши губу вболівала за наших. З українців в «мечах» виступали Тайгер і Лучезар.
Ввечері настав час фіналів, і вибравши зручненьке місце в залі, я приготувалася знімати відео. Але не тут то було. До нас підійшла невелика делегація організаторів із запитанням: «Чи не хоче Оля Мазур повоювати у фіналі, бо одна з дівчат знімається?» Зрозуміло, що через 2 хв я зі своєю вірною секунданткою Катериною Лялюшко були в гардеробі і панічно одягали на мене обладунок. Коли ми повернулися в залу, на сцені вже чекала Олена Міронова. Я була дуже щаслива від того, що знову у грі, через що бій у нас вийшов досить цікавий і динамічним: за результатами 2 хв, рахунок був рівним (якщо не помиляюся 27*27), а от на активний бій в додатковий час мене вже не вистачило, і там Олена впевнено взяла гору. А далі, в бою за ІІІ місце, мене чекала друга зустріч з Катериною Денисовою. І знову рівний рахунок, і знову додатковий час. Наслідок – рахунок 3*2 на мою користь. Висновок – з російськими дівчатами конкурувати складно. Але, я рада, що мені пощастило 2 рази битися з Оленою Міроновою – це корисний досвід, і шкода, що жодного разу за турнір на зустрілися з срібною призеркою – Ксенією В’юновою, бо це міг бути корисний досвід.
Далі ішли фінали серед юніорів, а потім номінація «Меч». В «мечах» більш ніж гідно виступив Лучезар, він впевнено долав своїх опонентів, але у фіналі отримав технічну поразку через активні дії лівою рукою. В результаті ІІ місце.
На другий день в «щит-меч» від нашої команди пішли: Ваня Філатов (легка вагова категорія), Тайгер (важка вага) і Лучезар (самі розумієте). Нажаль з групи вдалося вийти тільки Тайгеру, і до фіналів ми не дійшли (думаю, детальніше про номінацію «щит-меч» напишуть учасники з «Айна Бери»). Ввечері змогли подивитися профбої (я таке побачила вперше).
Ну, і наступного дня, стомлені та щасливі ми вирушили додому.
Цей виїзд був для мене дуже яскравим і повчальним, і я вдячна команді «Айна Бера», за те, що прихопили мене з собою.

Оля Кузнечик 29-01-2011 10:18

А ось офіційні результати:

Щит-меч мужчины. Лёгкий вес.
1. Ермоленко Виталий, КИФ ЮФУ «Меченосец», Ростов-на-Дону
2. Лебедев Василий, «Бойцовый кот», Челябинск
3. Саблин Иван, «Русская крепость», Москва
4. Краснов Дмитрий, «Паладин», Москва

Щит-меч мужчины. Тяжёлый вес.
1. Иванов Илья, «Байард», Москва
2. Надеждин Александр, «Буян», Кострома
3. Халиль Илья, «Паладин», Москва
4. Блавдзевич Андрей, «Белый отряд», Иваново

Щит-меч женщины.
1. Миронова Алена, «Аркона», Москва
2. Вьюнова Ксения, «Буки», Москва
3. Мазур Ольга, Украина, г. Винница, клуб Аркона
4. Денисова Екатерина

Одноручный меч.
1. Петрик Алексей, КИФиИР «Танненберг», Кондопога
2. Лялюшко Алексей, «Айна Бера», Украина, Киев
3. Медведев Ярослав, «Пересвет», Санкт-Петербург
4. Яськов Евгений, «Инквизитор», Москва

Двуручный меч.
1. Пасечник Павел, «Ливонский орден», Москва
2. Саблин Иван, «Русская крепость», Москва
3. Солотин Евгений, «Армэ», Москва
4. Яськов Евгений, «Инквизитор», Москва

Щит-меч юниоры.
1. Плешаков Иван, «Армэ», Москва
2. Вареников Иван, «Пересвет», Санкт-Петербург
3. Датлин Даниил, «Армэ», Москва
4. Казаченко Марк, «Армэ», Москва

Конкурс костюма:

Реконструкция:
1 место — Дельвер Анастасия, КИР «ВятичЪ», Москва
2 место — Ковалева Наталия, ВП КИРиФ «Кастелло ди Леричи», Москва
2 место — Понина Ольга, ВП КИРиФ «Кастелло ди Леричи», Москва
2 место — Шухман Дмитрий, ВП КИРиФ «Кастелло ди Леричи», Москва
3 место — Белик Наталья, «Марка Белфри», Москва

Стилизация:
1 место — Варанов Андрей, «Грайфсвальд», Москва
2 место — Мамедов Кирилл, «Газдавар» Белоруссия, Бобруйск
3 место — Евдокимов Виктор, «Газдавар», Белоруссия, Бобруйск

Бои 5 на 5
1 место – «Берн, Москва»
2 место – «Литовский двор», г.Санкт-Петербург
3 место – «Витязь», г.Тула

Лучный турнир:
1 место — Шишов Сергей, Москва «Ратник»
2 место — Никитин Юрий, Москва, «Паладин»
3 место — Гайсин Артем, Тула, клуб «Факел»


Годинний пояс GMT +3, час: 17:56.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав