головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Події (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Масляна-2011 (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=902)

Оля Кузнечик 04-03-2011 05:43

Масляна-2011
 
На останньому клубному зібранні було вирішено провести традиційні святкування Масляної і цьогоріч. Питання з місцем і часом були вирішені радикально просто: збираємося в неділю 06.03.2011 о 12:00 на зупинці трамваю "Барське шосе" і йдемо до лісу.

Таким чином, охочі відвідати тренування нормально всюди встигають (нагадаю, що тренуємося ми в ЗОШ 33 з 8:00 до 10:00).

План дій ще обговорюється, але, сподіваюсь, оприлюднимо його найближчим часом.

Запршуються всі бажаючі.

Оля Кузнечик 05-03-2011 10:34

Пропоную орієнтовний план дій:
1. Приходимо на місце і ділимося на 2 гурти: одна частина палить багаття і облаштовує табір, інша - зводить снігову фортецю.
2. Урочисто ходимо з лялькою і донаряджаємо її. Приносимо в жертву перший млинець.
3. Сідаємо їсти.
4. Ігри, танці, штурм фортеці, катання на санчатах, кулачні бої тощо.
5. Спалюємо ляльку та непотрібний мотлох і щиро радіємо весні.

Оля Кузнечик 05-03-2011 10:44

Велике прохання до всіх, хто йде на Масляну прихопити з собою якоїсь традиційної їжі (млинці, вареники, пироги). М"ясо краще не брати. Також варто взяти чай в термосі, бо на місці варити ми будемо тільки пиво.

Що стосується одягу, то бажано, звичайно, одягнути щось схоже на костюм, але головне, щоб тепло було. Думаю, оптимальний варіант - це одягнути костюм поверх цивільного одягу, і на час динамічних дій скидати куртки. Обов"язково прихопіть запасні шкарпетки.

Також варто взяти якихось стрічечок для повязування на ляльку і старий мотлох для спалювання, можна прихопити санчата.

Etna 05-03-2011 14:19

Крім млинців візьміть, будь ласка, якесь варенько або мед, якщо є можливість. Не забудьте посуд (кружка, ложка, миска, ніж), ліхтарики (!) та каремати/карепопи.

Оля Кузнечик 08-03-2011 08:37

Всіх вітаю з тим, що Масляну ми відсвяткували, а отже весна вже дуже близько.
Мені здається, що було весело. Особливо штурм фортеці. Я думаю, що нашим хлопцям варто вручити нагороду "Кращий Стратег ВсіхЧасівТаНародів ", принаймі саме завдяки їх підступним варіантам штурмування, боротьба виявилася такою гострою і напруженою.
Дякую всім хто прийшов і зробив свій внесок у створення позитивної атмосфери.
Особливі подяки: Льоні за гостре мачете; Жені за супер-ляльку Зими; Руму за сокиру, незамінну при копанні промерзлої землі та Тіні за кухарство.

Рум 09-03-2011 10:56

Цитата:

Повідомлення від Оля Кузнечик
Всіх вітаю з тим, що Масляну ми відсвяткували, а отже весна вже дуже близько.
Мені здається, що було весело. Особливо штурм фортеці.


Согласен. Штурм крепости - самый яркий момент праздника. Можно сказать, это был не бой, это была Война! :-)
Блинов было столько, что часть пришлось нести назад, не ожидал :-)
Самое популярное блюдо - блины со сгущёнкой.
Мачете - заразная штука ;-)

Ойра-Ойра 14-03-2011 01:04

Як згадую штурм фортеці то у вусі свербить (воно сніг пам'ятає).
Але головне те що спрацювало! Весна прийшла :)
А Льоні привіт від моєї правої руки. Вона тепер без рукавички :)


Годинний пояс GMT +3, час: 17:38.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав