головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Архів (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Фестиваль слов’яно-орійської культури "СВА СЛАВА" (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=181)

Сварус 03-09-2008 14:27

Фестиваль слов’яно-орійської культури "СВА СЛАВА"
 
ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СЛОВ’ЯНО-ОРІЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "СВА СЛАВА"
Час провдення:
- 5 по 9 ВЕРЕСНЯ 7516 р. (2008 р).

Місце проведення:
- Чорноморський берег Криму а також м.Євпаторія, п.Заозерний, вул. Алея Дружба, буд. 93, дит.мед.центр "Чайка"

У програмі Фестивалю передбачені наступні заходи:
  1. Цикл лекцій на осягнення основ Слов'янської Віри і духовно-етичного самовдосконалення:
    • "Початкова суть Відичної Культури: шлях досконалості" - ведучий: Верховний волхв Відичного Православ'я, отець Володимир (Куровський В.В.).
    • "Стосунки Чоловіка і Жінки як основа розвитку і процвітання Слов'янського Роду" - ведуча: волхвиня Лада (Куровська Л.В.).
    • "Духовний шлях Слов'янина – усвідомлення себе триєдністю духу, душі і тіла" - ведучий: волхв Богумир (Миколаїв Б.Д.).
    • "Сходження по Золотому Шляху Духовидця" - ведучий: Трєхлєбов А.В.
    • "Як повернути силу свого роду (закони існування і примноження роду), для глав Родів і сімей, а також всіх, хто збирається ними стати" – ведучий: жрець Яровит (Савіцкий Я.Л.).
    • "Здоровий спосіб Життя (як почати, прожити і завершити день)" – ведучий: Трєхлєбов А.В.
    • "ЖИВА. Слов’янська система духовного цілительства і розвитку" -ведущий: Верховний волхв Відичного Православ'я, отець Володимир (Куровський В.В.).
    • "Творення добродійного потомства" – ведучий: головний редактор журналу "Відична Культура", автор і ведучий відеопрограми "Глобальний погляд: неймовірне в очевидному" Всеслав (Глоба І. А.).
    • "Відичні основи життєустрою Культурного суспільства" – ведучий: керівник організації "ДОМ: Духовне Об'єднання Миру" Борислав (Семибогов Б. Б.).
    • "НАРОДЖЕННЯ БОГИНІ. Значення жінки в православній рідновірській сім'ї" - волхвиня Лада (Куровська Л.В.).
    • "Здоров'я і довголіття". Досвід життя на пранічному харчуванні – ведуча: Даяра (Баранова З. Р.).
    • "Давньоруське бойове мистецтво "ТРИГЛАВ" - таємна зброя козаків-характерників" - ведучий: волхв Твердислав (Філатов А.С).
    • "МАГІЯ ТРАВ: народне травництво і цілительство" - ведуча: жриця Боговида (Рохова В.С).
    • "ТАЙНИ МОЛОДОСТІ І ДОВГОЛІТТЯ: спосіб життя, харчування і практики" – ведучий: жрець Яровит (Савіцький Я.Л.).
    • "РОДОЛАД: суть і значення слов'янських символів і оберегів" - ведуча: жриця Божена (Філатова А.В)
    • "СЛОВ'ЯНСЬКІ РЕМЕСЛА" (виготовлення предметів з берести, глини, виготовлення музичних інструментів, ляльок, оберегів, кумирів, ткацьке мистецтво) – ведучі: майстри народних ремесел, запрошені на фестиваль, які, крім семінарів, проведуть виставки-продажі виробів своєї творчості.
    • "Виховання дітей в слов'янській православній сім'ї" - ведучі: Дана і Орій Васильківські
    • "Слов'янські обрядові страви. Колодарні свята і їжа" - ведуча: жриця Радомира (Самусь Н.Ф)
    • "ЗДРАВА: Народне цілительство і здоровий спосіб життя" – ведучий: Голова Північнокавказького Скіфського Крайового Вогнища Рідної Православної Віри, Огнеслав Бандурко.
    • "СЛОВ'ЯНСЬКА СЛОБОДА - створення рідновірського екопоселення" - ведучі: Волхви Родового Вогнища Рідної Православної Віри.
    • "ПРАВ: Православна Рідновірська Академія Віровідання". Презентація вищого духовного навчального закладу Родового Вогнища Рідної Православної Віри – ведучий: Волхв Богумир (Миколаїв Б.Д.).
  2. Традиційне і святкове обрядодіяння:
    • Вогненні підношення дарів Слов'янським Богам і Предкам.
    • Проголошення Слави і шани Роду Всевишньому і Пращурам Арійських народів.
  3. Культурна програма:
    • Вечорниці з хороводами, піснями і танцями.
    • Показ художніх і документальних фільмів Слов'янської тематики.
    • Виставка-продаж живопису.
    • Виставка-продаж національного одягу.
    • Виступи бардів, гуслярів і інших майстрів народної творчості.
    • Концерт баяна Білогора Маслакова.
    • Виступ фолк-рок гурту "Тінь Сонця".
Також будуть проводитись обряди Ім’янаречення, Вінчання, Тризна, Жальниця і Ладування.

Детальна інформація: http://alatyr.org.ua/novyny/001/svaslava_ukr.htm

Дуже хочу відвідати дані дійства але за відсутности компанії - наврядю


Годинний пояс GMT +3, час: 00:45.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав