головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Балаканина (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Музыка,Фильмы,Мультфильмы... (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=11)

Вем 29-03-2008 15:39

А еще "Трансформеры" в нормальном качестве, правда,диск - 8гб,у меня на старом сидюке глючит:( .
Я понимаю, что это детский сад и такое никто, кроме меня, не смотрит, но мой длинный язык - это что-то сложноостанавливаемое.
Музыка: МОРГ, КОГДА ТЫ МНЕ IN EXTREMO ПЕРЕПИШЕШЬ?!!!!
и вообще, на клубе не появляешься... зараза:D

Вем 30-06-2008 18:12

Ребята, есть альбом Дракона "Ветер в лица", МР3. Вещь - супер, очень рекомендую и файтерам, и ролевикам, и реконструкторам =)))
Кста, он обещался, что в начале осени приедет к нам в гости. Настраивайтесь уже сейчас, а если у кого-то есть варианты помещения, где можно этот концерт провести, дайте мне знать!

Иллидан 30-06-2008 22:19

Ну з приміщеням можна щось придумати от якщоб пісні його хоч би почути.

Вем 01-07-2008 12:57

Для тех, кто в танке, еще раз объясняю: альбом Дракона "Ветер в лица" у меня есть в МР3, а теперь есть еще и обложка. Могу скинуть на флешку, или сиди (дивиди рекордер накрылся). Приноси флешку, и "все тебе будет!" :D

Сварус 03-09-2008 14:34

Фільм "Александр. Невская битва" м*яко кажучи - розчарував. Гра акторів не на найвищому рівні, особливо головний герой(

Оля Кузнечик 03-09-2008 14:50

Цитата:

Повідомлення від Сварус
Фільм "Александр. Невская битва" м*яко кажучи - розчарував. Гра акторів не на найвищому рівні, особливо головний герой(

Скажу як людина, чий художній смак зіпсований Рухом Історичної Реконструкції: сюжету чогось бракує (до того ж чогось великого) і гра акторів мені не сподобалась, але ж костюми та обладунки які чудові! Після фільму Вовкодав я вже і не чекала, що Росія додумається використати при зйомках фільму круті реконструкторські клуби. А фінальна битва?! Ну та й що, що головні герої бігали без шоломів, ну і нехай не було показано стройового бою, зато там показували наші рідні богурти! Висновок: мені фільм не сподобався, але дивитись його було приємно.

Гот 03-09-2008 21:39

То, что при самках учувствовали реконструкторы, это радует, и скорей сказалось на качестве антуража, но моменты с поведением войска в кадре оставляет желать лучшего...
Не строя нормального, по лесам бегают с натянутыми, ну то, что Александры возвращается, за лошадью я молчу…

Вем 12-03-2009 15:34

есть последний альбом Мельницы "Дикие травы". Трава там реально дикая... :confused: :confused: :confused:
кому в МР3? :cool:

Гвиневра 17-10-2009 01:31

Привет. У меня такой вопрос, точнее проблема.... О-о-о-очень нужна какаято музыка, точнее мелодии давних словян.... Причем без слов.... Кто может подсказать где найти?

Оля Кузнечик 19-10-2009 05:48

Цитата:

Повідомлення від Гвиневра
Привет. У меня такой вопрос, точнее проблема.... О-о-о-очень нужна какаято музыка, точнее мелодии давних словян.... Причем без слов.... Кто может подсказать где найти?

Я думаю, що при такій постановці питання, у Вас будуть проблеми з пошуками, адже максимум, що можна реконструювати з тих часів - це музичні інструменти, тексти пісень теж ще можна (умовно, за методом пережитків). А щодо мелодій - повна лажа з джерелами.
Імовірно, якщо Ви скажете для чого необхідна ця музика, можна буде чимось допомогти.


Годинний пояс GMT +3, час: 21:08.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав