головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Архів (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Несанкціоновані виступи (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=147)

Оля Кузнечик 18-06-2008 17:12

Несанкціоновані виступи
 
Сьогодні пройшов невеликий показовий виступ-виїздне тренування учасників нашого клубу у дитячому оздоровчому таборі ім. Коцюбинського. Дитячу психіку травмували: я, Рум, Гот та Урсул (Ігор), за музичної підтримки Vilyama та з подачки Етни.
До плюсів боїв можна віднести те, що не було жодного бою з однаковим набором зброї, крім того ми дуже гарно "помирали", правда в данному випадку важко говорити, чи це плюс, адже більшість глядачів були від 7 до 10 років, а "шляхетні лицарі" після двобою по-звірячому розправлялися з безпомічною пораненою жертвою (життєво, але не дуже гуманно та педагогічно), з іншого боку лежачи на мокрому асфальті мені було не особливо приємно чути напіврозчаровані дитячі вигуки, типу:"Дихає, дихає!".
Дуже мило було бачити Рума, Гота та Урсула в ролі масовиків-затійників, які організовували дитячі конкурси, та виступали в ролі почесного жюрі. Коротше кажучи: смішно все це було.

Etna 19-06-2008 15:39

Пропоную продовжити традицію виступів перед дітьми і час від часу робити щось подібне в різних дитячих установах. І нам тренування, і дітям цікаво :)

Оля Кузнечик 19-06-2008 22:46

Ну незнаю-незнаю, в цьому таборі нас обіцяли наступного разу нагодувати, ми ж маємо цінувати себе і не виступатимемо безкоштовно. А якщо серйозно, то думаю нас не пустять (я б не пустила).

Etna 19-06-2008 22:52

Пустять - пустять. Це ти знаєш, які ми насправді, а вони думають, що ми - куртуазні лицарі, які "дуже гарно поводяться з тьотями" (дослівно зі слів вожатої)....

Рум 20-06-2008 08:14

Цитата:

Повідомлення від Etna
Пустять - пустять. Це ти знаєш, які ми насправді, а вони думають, що ми - куртуазні лицарі, які "дуже гарно поводяться з тьотями" (дослівно зі слів вожатої)....


А что, разве мы не "куртуазные рыцари"?.. А я то думал... ;-))) И насколько хорошо мы обращались с тётей Олей?? %)
А если серьёзно, согласен, что показухи надо делать немного чаще. Но они в любом случае должны быть качественные.

Оля Кузнечик 20-06-2008 08:49

Цитата:

Повідомлення від Рум
А что, разве мы не "куртуазные рыцари"?.. А я то думал... ;-))) И насколько хорошо мы обращались с тётей Олей?? %)
А если серьёзно, согласен, что показухи надо делать немного чаще. Но они в любом случае должны быть качественные.

Можливо мені здається, але помоєму бої на ураження виглядають краще, ніж коли ми намагаємось цілити в меч чи щит, та й втома не помічається, бо є ціль, а з добиваннями у нас все чудово, може навіть занадто. Я думаю, що взагалі варто було б для діток перед боєм зробити невеличку інсценізацію, щоб стало зрозуміло, хто "хороший", а хто "поганий", ну а тоді ви самі знаєте: Добро поставить Зло на коліна та по-звірячому вб"є.

Рум 20-06-2008 09:05

Вообще, надо попробовать разные варианты со съёмкой видео с разных точек. И посмотреть, что лучше. Или комбинировать. С инсценировкой идея хорошая. Угрызений совести перед детьми будет меньше :-)

Рум 20-06-2008 09:12

И ещё. Надо использовать удары оголовьем, кулаками, толчки и т.п. "грязь". Если с ними не перебирать, а использовать эпизодически в подходящих ситуациях, смотреться будет хорошо и натурально.

Оля Кузнечик 20-06-2008 09:19

Цитата:

Повідомлення від Рум
И ещё. Надо использовать удары оголовьем, кулаками, толчки и т.п. "грязь". Если с ними не перебирать, а использовать эпизодически в подходящих ситуациях, смотреться будет хорошо и натурально.

Погоджуюсь, раджу передивитись відеоролики зі сценбою по тому посиланню, яке я кинула в "інформаційні ресурси", там можна надихнутись і на інсценізацію і на "грязь".

Etna 20-06-2008 22:24

Є ще одна пропозиція: можливо, варто зробити якісь майстер-класи в рамках цього всього. Наприклад, по плетінню кольчуги, думаю, хлопці охоче вчитимуться. Напишіть наскільки це доцільно


Годинний пояс GMT +3, час: 06:52.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав