головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Архів (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Купала (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=157)

Etna 03-07-2008 23:15

Увага. На Купала ідемо двома групами:

Перша зустрічається о 8.45 біля центрального входу на "Урожаї" (веде групу Гот).
Друга зустрічається там само о 10.45 (поведу я).

З огляду на те, що криниць поряд не буде, кожен учасник свята має взяти з собою 1,5 л звичайної води + питну воду для особистого споживання

Etna 06-07-2008 20:35

Що ж, після двох місяців підготовки нарешті відбулось наше Купала.
Враженнями прошу ділитись тут.

Насамперед, дякую Олі Кузнечику і Готу за співпрацю і допомогу в організації, Руму і Олі Кузнечику за місце, Олі Пчелці за пісні, гарну пам"ять і ігри, Тін і Владомиру - за купальську ляльку і приклад "дієвості обрядів", Руму - за гой, Ігорю - за колесо, барабанщикам - за барабани, першій групі - за героїзм, хлопцям - за дрова, дівчатам - за пісні і їжу.

Особисто я серед позитивних моментів можу назвати:
- допуск по костюму, завдяки чому ми нарешті пошились
- роботу першої групи, яка виконала основну частину підготовки місця до свята
- прикрашання гільця квітами і сушками - виглядало гарно і було історично
- купання тих дівчат, які не змогли відкупитись
- багато купальських пісень і багато людей, які знали слова.

А щодо недоліків можу зауважити наступне:
- спізнення учасників (коли ми ще на Урожаї збирались)
- занадто легковажне ставлення до прохання принести з собою воду, внаслідок чого виникло багато труднощів.
- не знаю чи варто щось говорити про обрану спочатку галявину... Хто ж знав, що там колгоспний сінокос...
- не вдалось правильно розрахувати час (не знаю, чому, адже цього разу був врахований досвід попередніх двох років, коли ми надто довго збирались, а потім не встигали і поспішали з обрядами).
- потрібно вчити якісь "правильні".. народні?... пісні для посиденьок бля вогнища, щоб все святкування було витримане в одному дусі
- наступного разу "вживання керосину" має обмежитись лише тими людьми, які мають у цьому досвід...
- через велику кількість водоростей віночки не попливли.. Слід звернути увагу на місце запускання вінків.
- наступного разу перед сном треба ховати їжу і клубні речі

Якщо хтось має якісь зауваження або може щось доповнити, прошу.

Maeglin 07-07-2008 10:03

Цитата:

Повідомлення від Etna
- наступного разу "вживання керосину" має обмежитись лише тими людьми, які мають у цьому досвід...


Да уж как то не хорошо получилось , ну да ладно...
Большое спасибо Лиле , Готу, Тане и всем остальнным кто возврощал меня к жизне

А вообще было почти хорошо

~ Криваве янголя ~ 07-07-2008 23:10

Все вийшло просто чудово, мені жахливо сподобалось, і думаю іншим також. Дійсно спасибі всім всім всім, і організаторам, і учасникам, вийшло класно)

Вем 10-07-2008 10:38

Спасибо Катюшке, Кикиморе и Антону-Эльфу, за то, что в рекордно короткие сроки обзавелись костюмом.
Спасибо Ящерке - за "Яшбище" =)))
Спасибо Натали и Лешему - за поддержку, "Песню о кошке, которая гуляет сама по себе и приглашение =)
Спасибо Лучу - настоящему купальскому кавалеру
Спасибо Андрею Маэглину - победителю конкурса "самое удобное мужское плечо на Купала-2008"
Спасибо Игорю за слова и аккорды к "Маршу смертников"
Спасибо Алеше-Руму за компанию и "Три танкиста"
Спасибо Оле Пчелке за понимание и поддержку, а так же за два последних куплета "Горіла сосна, палала".
Спасибо чернявому Сереже за приятную ночную беседу.
Самое вкусное блюдо на Купала - кочан капусты с солью, съеденный по дороге обратно в Винницу.

А вот насчет того, можно ли девчонкам на голову цеплять красные ленточки, можно было бы им сказать заранее или хотя бы дать совет скачать с форума подробную инфу о костюме и прочитать.

Antonio 10-07-2008 11:36

а мне тоже понравилось)))) впервые на таком мероприятии, такчто впечатлений - море:)

да, кстати, мне спихнули всякие разные такрелочки-кружечки-ложеки, которые одноразовые, а еще всякую травку... только сейчас заметил, что они мою комнату заполняют странным, вроде даже приятным, запахом... и у меня вопрос: куда это все девать? свяжитесь чтоли? заберите....

Dara 10-07-2008 13:03

Хочеться подякувати організаторам за їх працю і витрачені нерви)
Загалом сподобалось. Особливо те, що більшість дівчат знали тексти пісень. Приємно була також вражена кількістю пошитих і вишитих костюмів.
Негативних моментів також вистачає, і краще їх буде обговорити на зібранні.

2Antonio приходь сьогодні до музею на 18,30

Maeglin 11-07-2008 20:38

кста Гот кто выйграл конкурс пошлых анегдотов ты или я?

Dara 11-07-2008 22:42

Цитата:

Повідомлення від Maeglin
кста Гот кто выйграл конкурс пошлых анегдотов ты или я?

Можеш повірити мені на слово, він визнав твій анекдот першим:)

Soloha 25-07-2008 12:40

Хороших впечатлений масса! Спасибо огромное организаторам и всем, кто пришел на праздник.
Отдельное спасибо Игорю - за то, что приютил в своей палатке.
И Этне - за веночек с ленточкой... (А вдруг сбудется...)


Годинний пояс GMT +3, час: 22:45.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав