головна сторінка форуму

головна сторінка форуму (http://arkona.vn.ua/forum/index.php)
-   Архів (http://arkona.vn.ua/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   предлагаю ТУРНИР+БУГУРТ+ИГРЫ+КОСТЕР (http://arkona.vn.ua/forum/showthread.php?t=127)

Оля Кузнечик 20-06-2008 08:42

У мене з"явилась ще одна авантюрна ідея: а якщо нам з"їздити до якогось дружнього клубу на тренування? Треба отримувати досвід роботи з бійцями інших команд.

Иллидан 20-06-2008 12:15

Ідея непогана от тільки до якого клубу і коли.

Оля Кузнечик 20-06-2008 15:10

Цитата:

Повідомлення від Иллидан
Ідея непогана от тільки до якого клубу і коли.

Ну "коли?" помоєму дивне питання, ми ж говоримо про 28-29 червня, а поїхати можна спробувати чи в Київ, чи у Львів, там у нас є друзі, от тільки треба вирішити, хто з нас хотів би їхати, щоб починати домовлятися.

Цитата:

Повідомлення від Оля Кузнечик
У мене з"явилась ще одна авантюрна ідея: а якщо нам з"їздити до якогось дружнього клубу на тренування? Треба отримувати досвід роботи з бійцями інших команд.

А ну його нафіг (вибачте).Я щойно мала честь поспілкуватись з Хоком (керівник клубу Білий вовк), явного небажання завітати на наш мордобійчик він не виявляв, тому пропоную зібратись на 28-29 в лісі, можливо обізвати це дійство "Вінницька ліга ІІ" + запросити Гнівань і порубитись.
Правила пропоную взяти зі Сталевої ліги, тільки без ударів в ноги. Треба подумати, чи є зміст робити 2 номінації, чи вибирати зброю за домовленістю. В окрему групу слід відділити двуручний нестандарт (якщо він буде).
З приводу місця проведення маю 2 пропозиції : Галявина Святовида і сабарівське городище (особисто я схиляюся до першого варіанту).
Пишіть хто шо думає, бо якщо все нормально, то я хочу до понеділка виробити офіційну інформацію.

Гот 21-06-2008 22:31

я, предлагая делать все таки две номинации, и обязательно бугурт...
а то мало того, что не тренируемся, но и забываем роботу со щитом...

Оля Кузнечик 22-06-2008 09:58

Цитата:

Повідомлення від Гот
я, предлагая делать все таки две номинации, и обязательно бугурт...
а то мало того, что не тренируемся, но и забываем роботу со щитом...

Ну бугурт -- це обов"язково. До двох номінацій я вже теж схиляюся.
Давайте придумаємо якусь назву турніру, бо я хочу сьогодні народити правила і надрукувати положення (віднести вовкам і вивісити в розділі "Події"). Є якісь ідеї?

Оля Кузнечик 22-06-2008 17:35

Пропоную правила турніру. Ознайомнесь і висловте свою думку, особливо зверніть увагу на момент дозволу технік рукопашного бою (по-моєму так прикольніше, але якщо будуть незгодні, то заборонимо):

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Турнір проводиться в номінаціях "Щит \ меч" стандарт, "Меч \ меч", "Дворучний нестандарт".

"Щит \ меч" стандарт:
Для участі в даній номінації допускаються щити довільної форми, що вписуються в окружність 70 см., а також одноручні мечі з довжиною леза 65-90 см. і вагою до 1,8 кг. Зона ураження вище пояса, крім кисті атакуючої руки та горла (за домовленістю зона ураження може бути розширена). Влучання в корпус і голову - 2 очка, у кінцівки - 1 очко. Бій ведеться до 10 очок без зупинок й обмеження за часом. Якість ударів визначається маршальською бригадою (зараховуються тільки ті удари, які в реальному бою привели б до поразки супротивника).
Під час бою заборонені:
1. Колючі удари.
2. Удари ребром щита.
3. Навмисні удари поза зону ураження.
4. Подвійний поштовх щитом (більше двох кроків).
5. Вихід за арену двома ногами.
6. Прийоми рукопашного бою.
При одержанні одним з бійців десяти очків - оголошується команда "стоп", після чого бійці розходяться на вихідні позиції й чекають рішення маршальської бригади.

"Меч \ меч"
Для участі в даній номінації допускаються одноручні мечі з довжиною леза 65-90 см. і вагою до1,8 кг. Зона ураження вище пояса, за виключенням горла, (за домовленістю зона ураження може бути розширена). Бій ведеться до 10 очок без зупинок, влучення в будь-яку частину зони ураження - 1 (одне) очко. Якість ударів визначається маршальською бригадою (зараховуються тільки ті удари, які в реальному бої привели б до поразки супротивника).

Під час бою заборонені:
1. Колючі удари.
2. Навмисні удари поза зону ураження.
3. Навмисний удар у кисть атакуючої руки.
4. Подвійний поштовх (більше двох кроків).
5. Вихід за арену двома ногами.
6. Прийоми рукопашного бою.
Зброя на "Дворучний нестандарт":
1. Парні мечі з довжиною леза до 75 см.
2. Щит - сокира: круглі щити діаметром до 70 см або щити інших форм - не більше 75 см. за максимальним виміром. Допускаються сокири із кромкою не менше 3мм і вагою до 2 кг.
3. На меч - баклер допускаються кулачні щити діаметром не більше 50 см.
4. Можливе також використання древкової зброї (алебарди , полекси і т.п.), і дворучних мечів.

Під час бою заборонені:
1. Колючі удари.
2. Навмисні удари поза зону ураження.
3. Навмисний удар у кисть атакуючої руки.
4. Подвійний поштовх (більше двох кроків).
5. Вихід за арену двома ногами.
6. Удари ребром щита.
7. Прийоми рукопашного бою.

СУДДІВСТВО:
Суддівство буде здійснюватись самими бійцями із групи, що на даний момент не бере участь у боях.
Маршали мають право зупинити бій:
1) у випадку ушкодження зброї або захисного спорядження;
2) при виникненні травмонебезпечної ситуації;
3) у випадку явного порушення правил проведення бою;
4) по закінченні бою.
За порушення правил проведення змагання маршали оголошують бійцю попередження (до порушення правил, також, відносяться падіння та втрата зброї). Після одержання трьох попереджень протягом одного бою бійцю присуджується технічна поразка в даному бою. За неспортивне поводження, а також регулярне або свідоме порушення правил проведення змагань бійцю виноситься технічне попередження, що діє протягом усього турніру. Два технічних попередження приводять до автоматичної дискваліфікації.

БУГУРТИ
Бугуртом у рамках даних правил називається безхітове бойове зіткнення. „Убитим” вважається боєць, що знаходиться на землі корпусом чи сідницями, або обома коліньми, або двома руками відразу, або у положенні рачки, або лежачий на поваленому супротивнику (дотикаючись до супротивника таким чином, що, якби його [супротивника] забрати, то особа, безсумнівно, виявилася б „убитою”). Бугурт швидше за все буде відбуватися на пересіченій місцевості.

Заборонені:
1. Колючі удари.
2. Удари ребром щита.
3. Удари супротивника поза зони ураження.

Особа, що вступає в безхітове бойове зіткнення (бугурт) усвідомлює ризик і травмонебезпечність даного заходу й самостійно відповідає за будь-які наслідки свого вчинку.

Оля Кузнечик 22-06-2008 18:00

Було б непогано завчасно визначитись з часом та місцем зборів, щоб я завтра могла запросити вовків. Пропоную 2 групи: І збирається на Барському десь о 10-11 годині, і основна, ІІ на Барському в 12 годин. Ідемо на галявину Святовида.

Гот 22-06-2008 18:34

я не у верен насчет рукопашки
захватов, подсечек и бросков...
на счет времени возражений не имею...

Пчёлка 22-06-2008 19:05

У меня вопрос по поводу турнира: когда ездили в Киев, рассказали о том турнире, который был на Первомай, Аян очень интересовался. Можно ли их пригласить на этот?
Не знаю как у них с планами на выходные, но, думаю, попробовать стоит.

Иллидан 22-06-2008 20:27

У мене зауваження щодо підсічок Інерційні кидки Захоплення, у т.ч. і больові.З усім іншим згоден.

Оля Кузнечик 22-06-2008 21:03

Цитата:

Повідомлення від Пчёлка
У меня вопрос по поводу турнира: когда ездили в Киев, рассказали о том турнире, который был на Первомай, Аян очень интересовался. Можно ли их пригласить на этот?
Не знаю как у них с планами на выходные, но, думаю, попробовать стоит.

Будемо дуже раді бачити будь-яких госей, звичайно запрошуй.
На численні прохання бійців пункт про дозвіл "рукомашки" був знятий. Якщо більше суттєвих зауважень немає, то я оприлюдню інформацію у найближчий час.

Рум 23-06-2008 14:49

Цитата:

Повідомлення від Оля Кузнечик
Було б непогано завчасно визначитись з часом та місцем зборів, щоб я завтра могла запросити вовків. Пропоную 2 групи: І збирається на Барському десь о 10-11 годині, і основна, ІІ на Барському в 12 годин. Ідемо на галявину Святовида.


1-я группа лучше на 10: дристалище подготовить, дрова и всё такое. Я пойду. С местом согласен. По поводу правил - нормально. Жаль, правда, что рукопашки народ не желает, но ничё. И ещё, думайте о поножах. А то зона поражения "от пояса и выше" - это не серьёзно. А как на Белгород собирались? Там от колена, и отсутствие поножей никого не колышет.

Гот 23-06-2008 21:49

я тоже думаю, что на 10 и нужно подумать, кто пойдет в первой группе, а кто во второй...

и если будут гости, то как-то не солидно без ног...

и насчет танцев, не плохо было бы попробовать, что бы в перерывах между номинациями и вообще в перерывах потанцевали, нам это и развлечение и тренировка выступления на людях...

Оля Кузнечик 23-06-2008 22:19

Цитата:

Повідомлення від Гот
я тоже думаю, что на 10 и нужно подумать, кто пойдет в первой группе, а кто во второй...

и если будут гости, то как-то не солидно без ног...

и насчет танцев, не плохо было бы попробовать, что бы в перерывах между номинациями и вообще в перерывах потанцевали, нам это и развлечение и тренировка выступления на людях...

З приводу несолідності без ніг, то цей пункт присутній виключно через те, що наскільки я пам"ятаю, у багатьох наших бійців, якщо і є поножі, то захист коліна недуже, але, якщо всі будуть нормально одягнені, то розширимо зону ураження.
Щодо танців, то якщо будуть людит -- влаштуємо.

Гот 25-06-2008 00:40

что там с гостями?

Рум 25-06-2008 14:22

ВолкОв пригласили, правила передали. Кстати, если они таки будут, поножи НУ ОЧЕНЬ желательны, независимо от правил ;-)

Гот 25-06-2008 22:04

давайте так по методу Ольги Мазур, удар в бедро и на следующую тренировку появляются поножи или не появляется боец...
с наручем у меня получилось...

Оля Кузнечик 25-06-2008 22:18

Цитата:

Повідомлення від Гот
давайте так по методу Ольги Мазур, удар в бедро и на следующую тренировку появляются поножи или не появляется боец...
с наручем у меня получилось...

Хай живе гуманність!!!(Краще нехай б"ють свої і на тренуванні, ніж чужі і на турнірі). Але метод цей Конана з Галицького лева. А взагалі діє відмінно, я таким шляком і собі поножі зробила (після того, як 2 дні ходити нормально не могла) і наруч вдосконалила (після того, як рука в рукав сорочки не пролазила) і взагалі діє ефективно.


Годинний пояс GMT +3, час: 15:02.

vBulletin v3.5.3 (Український), Copyright ©2000-2024,
Переклад зробив Всеслав